Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Бодови остали на пречки: Зрињски – Леотар 2:1

Фудбалери Леотара поражени су у Читлуку од Зрињског резултатом 2:1 (1:0) у оквиру 32. кола м:тел Премијер лиге.
Marko Čubrilo

Према тренутном стању на табели, Леотар у посљедњем колу мора савладати Широки Бријег, али и ослушкивати резултате са других стадиона, јер више не зависи само од својих резултата.

У 18. минуту одличну прилику за Леотар имао је Дејан Узелац, који је након корнера који је извео Давид Чавић, главом погодио пречку. Зрињски је повео у 23. минуту. Иван Јукић је центрирао са лијеве стране, а Немања Билбија измиче пажњи одбране Леотара и главом постиже свој 24. погодак у сезони.

У 56. минуту Леотар је дошао до изједначења, када је Хрвоје Баришић неспретно реаговао након центаршута Марка Чубрила и скренуо лопту у своју мрежу. Коначних 2:1 поставио је Марио Ћуже у 72. минуту, када је са 16 метара погодио малу мрежу гола Пулетића. У судијској надокнади Леотар је могао до изједначења, али је након центаршута Марка Чубрила Дарко Ђајић погодио пречку.

ЗРИЊСКИ – ЛЕОТАР     2:1   (1:0)

Читлук – Стадион „Баре“. Гледалаца: 2000. Судија: Дражен Марић (Бијељина). Стријелци: 1:0 Билбија 23′, 1:1 Баришић (аутогол) 56′, 2:1 Ћуже 72′. Жути картони: Малекинушић, Сенић, Мандић (Зрињски).

ЗРИЊСКИ: Марић, Баришић, Ћорлука, Јукић (од 65. минута Тичиновић), Исмајлгечи, Малекинушић (од 46. минута Ћуже), Иванчић, Сучић, Илинковић (од 40. минута Прскало), Магдић (од 7. минута Сенић), Билбија (од 65. минута Мандић). Тренер: Крунослав Рендулић.

ЛЕОТАР: Пулетић, Миловић (од 46. минута Георгиев), Узелац (од 77. минута Милаковић), Прусина (од 72. минута Стојковић), Чубрило, Милић (од 55. минута Карић), Ханџић (од 46. минута Спаић), Аћимовић, Ђајић, Цмиљановић, Чавић. Тренер: Марко Максимовић.