Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Борац „испраћен“ са четири гола

Фудбалери Леотара остварили су убједљиву побједу резултатом 4:0 (1:0) у 14. колу Прве лиге Републике Српске против Борца из Козарске Дубице.

Требињцви су одиграли једну од бољих утакмица у овој сезони, на терену који је на почетку био веома натопљен, те су се у таквим условима боље снашли од данашњег противника.

Леотар је повео у 16. минуту, када је након центаршута Стефана Параноса погодак постигао Никола Леко. У другом минуту другог полувремена поново је центрирао Стефан Паранос, а Милош Аћимовић главом савладао голмана Борца. Исти играч је у 75. минуту постигао свој други гол, након додавања Матије Глоговца. Коначних 4:0 поставио је резервиста Амар Ђудерија у 88. минуту након соло продора по лијевој страни.

За Леотар слиједе два везана гостовања у Зворнику против Дрине и у Мркоњић Граду против Слободе.

Након 14 одиграних кола Леотар има 25 бодова и налази се на петом мјесту на табели.