Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Леотар – Сарајево 0:3 (0:1)

Фудбалери Леотара доживјели су убједљив пораз од Сарајева резултатом 3:0 у оквиру 26. кола М:тел Премијер лиге.
Miloš Stanojević (FK Leotar)

Сарајево је повело у 31. минуту. Аднан Џафић је освојио лопту на десној страни и центрирао, а Алмедин Зиљкић са десетак метара шаље лопту у гол. На 2:0 повисио је Илија Мартиновић ударцем главом са пет метара, након корнера који је извео Марио Вранчић. Коначних 3:0 поставио је прелијепим голом Бразилац Ренан де Оливеира, који је са 30 метара лобовао голмана Леотара Пулетића.

Након ове утакмице, Леотар је пао на 11. мјесто на табели, али је разлика између седмог и дванаестог свега три бода. У сљедећем колу, у недјељу од 16 часова, Леотар гостује у Посушју.

ЛЕОТАР – САРАЈЕВО   0:3   (0:1)

Требиње – Стадион „Полице“. Гледалаца: 1250. Судија: Дражен Марић (Бијељина). Стријелци: 0:1 Зиљкић 31′, 0:2 Мартиновић 59′, 0:3 де Оливеира 85′. Жури картони: Шиповац, Миловић (Леотар), Вранчић, Чатаковић, Аврамовски, Мулалић, де Оливеира, Диздаревић, Варешановић (Сарајево).

ЛЕОТАР: Пулетић, Миловић, Прусина, Чубрило, Ханџић (од 87. минута Спаић), Шиповац, Аћимовић (од 68. минута Георгиев), Ђајић, Станојевић (од 68. минута Милаковић), Цмиљановић, Чавић (од 54. минута Карић). Тренер: Марко Максимовић.

САРАЈЕВО: Диздаревић, Јелић Балта (од 78. минута Рамић), Мулалић, Чатаковић (од 75. минута де Оливеира), Вранчић (од 88. минута Трако), Џафић (од 75. минута Варешановић), Шербечић, Чирјак, Аврамовски (од 88. минута Нурковић), Мартиновић, Зиљкић.