Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Леотар славио на Палама голом Луке Бегића

Фудбалери Леотара остварили су побједу против Романије на Палама резултатом 1:0 у оквиру 9. кола Прве лиге Републике Српске.
Luka Begić FK Leotar

Једини гол на утакмици постигао је Лука Бегић у 72. минуту утакмице и тако Леотару донио три важна бода пред дерби сусрет против Рудара следеће суботе у Требињу.

Леотар је током свих 90 минута био бољи ривал. Требињци су играли борбено, пожртвовано и веома стрпљиво и на крају заслужено дошли до сва три бода. Треба истаћи да је према првим утисцима Леотар значајно оштећен у овој утакмици, јер му у првом полувремену нису досуђена два пенала, а чак четворица играча су добили жуте картоне већ до 30. минута утакмице. Ипак, о овим ситуацијама ћемо причати „хладне главе“.

Леотар је наступио у саставу: Перишић, Цмиљановић, Бабић, Ђудерија, Милић (од 88. минута Глоговац), Ђајић, Бегић (од 90. минута Колак), Леко, Шушњар, Пенић (од 84. минута Крнета), Паранос.

У следећем колу на Полице долази лидер на табели Рудар Приједор, који има 23 бода.