Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Пет голова у мрежи Модриче

Фудбалери Леотара вратили су се на побједнички колосјек. Након пораза од Славије у Источном Сарајеву и елиминације из Купа Републике Српске од Козаре, Леотар је на Полицама у 12. колу Прве лиге Републике Српске савладао Алфа Модричу са 5:3 (3:1).
FK Leotar Modrica Zoran Milic

Ову побједу играчи су посветили Николи Медану, бившем играчу Леотара који је изненада преминуо прије тачно годину дана.

Гости су повели у 10. минуту преко Станише Велинова у 10. минуту, након акције по лијевој страни. Само три минута касније Лука Бегић је изједначио лијепим голом, кад аје погодио горњи лијеви угао гола Модриче. У 20. минуту Зоран Милић је постигао други гол, а у 35. минуту Амар Ђудерија је повећао предност Леотара на 3:1. Леотар је наставио са добром игром и у наставку, што је резултирало са још два поготка у мрежи Модриче, а стријелци су били Амар Ђудерија у 47. и Стефан Паранос у 53. минуту. До краја утакмице Модрича је ублажила пораз, најприје преко Петра Шошкића из пенала, а коначних 5:3 поставио је Марко Костадиновић.

У сљедећем колу Леотар гостује Козари.

Леотар је наступио у саставу: Перишић, Миловић (од 46. минута Паранос), Глоговац, Цмиљановић, Бабић, Ђудерија (од 74. минута Пенић), Милић (од 23. минута Колак), Аћимовић (од 57. минута Панџић), Ђајић (од 46. минута Капор), Бегић, Шушњар.