Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Побједа против БСК-а на отварању прољећне полусезоне

Фудбалери Леотара побједом су отворили прољећни дио првенства у Првој лиги Републике Српске, савладавши на Полицама екипу БСК-а резултатом 1:0 (0:0).
Filip Kolak FK Leotar

Није Леотар био много доминантнији у односу на противника, који је са једном младом екипом успио да парира много искуснијој екипи Леотара већим дијелом сусрета. Гол вриједан три бода постигао је Ђоко Миловић у 49. минуту утакмице. Имао је Леотар у првом полувремену и стативу након ударца Николе Лека, још пар добрих прилика, али су и гости имали неколико солидних покушаја, када се истакао дебитант на голу Леотара Милан Видаковић.

ЛЕОТАР: Видаковић, Миловић (од 79. минута Панџић), Ђајић (од 46. минута Бабић), Максић, Васиљевић, Татар (од 65. минута Ђудерија), Цмиљановић, Милић (од 79. минута Глоговац), Колак, Леко, Бегић (од 58. минута Паранос).

Данашња утакмица почела је минутом шутње поводом смрти наших некадашњих фудбалера Славка Шаровића и Велибора Алексића, који су преминули током зимске паузе.

Леотар сада има 30 бодова и дошао је до 5. мјеста на табели. У следећем колу Леотар гостује Фамосу из Источне Илиџе.