Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Пораз у Прњавору након преокрета

Фудбалери Леотара поражени су у Прњавору од Љубића резултатом 2:1 (1:1) у оквиру 7. кола Прве лиге Републике Српске.
FK Leotar

Леотар је повео у 19. минуту голом Кристијана Пенића, али је вођство трајало свега девет минута, јер је Душко Субић  изједначио резултат.

Од 61. минута Леотар је играо са играчем мање, јер је због ударања противничког играча искључен Огњен Крнета. Коначан резултат поставио је Александар Жижак у 82. минуту утакмице.

Леотар је наступио у саставу: Перишић, Миловић, Цмиљановић, Бабић, Жудерија, Милић (од 89. минута Поповић), Ђајић (од 89. минута Капор), Бегић (од 46. минута Крнета), Соса (од 46. минута Шушњар), Леко (од 80. минута Глоговац), Пенић.

Због црвених картона у претходном колу, утакмицу су са трибина пратили тренер Олег Ћурић и његов помоћник Анел Рамић.

Након седам одгираних кола, Леотар се налази на 9. мјесту са десет освојених бодова, а у следећем колу које је на програму у суботу дочекује Вележ из Невесиња које се тренутно налази на 4. мјесту са 13 бодова.