Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Преко Дрине до осмине финала Купа РС

Фудбалери Леотара остварили су пласман у осмину финала Купа Републике Српске "др Милан Јелић", савладавши у Вишеграду Дрину ХЕ са 3:1 (1:0).

Након што је досуђен једанаестерац у корист Леотара у 31. минуту, најстрожу казну извео је Батос и довео своју екипу у вођство.

Домаћин је изједначио у 48. минуту преко Лоза. То није декоцентрисало госте, који су за три минута постигли два гола и то Драго Максимовић у 66. и Лука Бегић у 68. минуту.

Леотар је наступио у саставу: Перишић, Батос (од 56. минута Бабић), Максимовић, Колак (од 56. минута Бегић), Ђуричковић, Глоговац, Раденовић, Радосављевић, Вукајловић, Панџић, Лакић (од 56. минута Леко).