Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Реми са Интернационалом

У другом колу Мимоза Купа који се игра у Игалу, Леотар је ремизирао 1:1 са Интернационалом, чланом Друге лиге Црне Горе.
Mihailo Cmiljanovic

Оба поготка на утакмици су постигнута из казнених удараца. Интернационал је повео у 14. минуту голом Ракочевића, да би изједначио Михаило Цмиљановић у 67. минуту утакмице. Што се тиче саме игре, Леотар је био нешто бољи ривал на терену, имао више прилика за гол, али су чак три пута погађали оквир гола.

Након два одиграна кола, у групи Б води Арсенал са три бода, док Леотар и Интернационал имају по 1. Леотар ће изборити пласман у полуфинале, уколико Арсенал савлада Интернационал са два или више голова разлике.