Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Реми са Морнаром у првој припремној утакмици

Леотар је одиграо неријешено 2:2 у првој утакмици зимског припремног циклуса.
Leotar - Mornar

Након 11 дана од почетка припрема, противник је у „Граду Сунца“ био члан Прве лиге Црне Горе Морнар из Бара.

Морнар је до предности од два гола стигао у свега 3 минута, након лоших реакција Леотарове одбране након прекида. Рајчевић је донио предност Баранима у 14. минуту, а три минута касније на 2:0 повисио је Вујачић. Леотар је узвратио у 23. минуту, а стријелац је на аситенцију Милоша Аћимовића био Харис Ханџић.

У другом полувремену оба тренера су измијенила готово све играче. Леотар је до изједначења дошао у 78. минуту преко Андреја Ђурића.

Леотар је наступио у саставу: Р. Перишић, Георгиев, Чубрило, Узелац, Цмиљановић, Прусина, Карић, Чавић, Аћимовић, Стојковић, Ханџић. У другом полувремену су ушли: Бејатовић, Милић, М. Перишић, Ђурић, Тахрић, Милаковић, Глоговац, Тодоровић, Кнежевић, Колак, Спаић, Капор.