Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Убједљив пораз од Жељезничара са играчем мање

Фудбалери Леотара доживјели су тежак пораз у Бањалуци од домаћег Жељезничара резултатом 3:0.
Стадион Полице

Поразу Леотара највише је „кумовала“ чињеница да је од 18. минута играо са играчем мање. Лука Бабић је направио прекршај као посљедњи играч одбране, па му је судија Велибор Гиговић показао пут у свлачионицу.

Голове за Жељезничар постигли су Адонис Билал у 39, Никола Ивић у 60. и Александар Јагодић у петом минуту надокнаде.

Леотар је наступио у саставу: Перишић, Миловић, Цмиљановић, Бабић, Ђудерија (од 80. минута Панџић), Милић, Крнета (од 46. минута Пенић), Аћимовић (од 84. минута Шушњар), Бегић (од 62. минута Колак), Леко (од 62. минута Соса), Паранос.

Сљедећег викенда, Леотар на Полицама дочекује Радник, који се налази на другом мјесту са 13 бодова.