Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Убједљив тријумф против Вележа

У другој пријатељској утакмици у оквиру зимских припрема, Леотар је убједљиво савладао Вележ из Невесиња резултатом 4:0 (1:0).
Filip Kolak FK leotar

У сусрету који је одигран у Граду сунца, Леотар је био бољи ривал током свих 90 минута, па је резултат на крају могао да буде и убједљивији да су играчи Леотара имали мало више концентрације у самој завршници. За ову фазу припрема, Леотар је одиграо доста солидну утакмицу, у којој су се јасно видјели захтјеви које стручни штаб има и које играчи за сада добро прате.

Леотар је повео у 29. минуту голом Николе Лека, да би Филип Колак у 69. и 74. минуту повећао предност Требињаца. Коначан резултат поставио је Марко Панџић шест минута прије краја утакмице.

Леотар у наставку припрема очекује наступ на Мимоза купу у Игалу, а први противник је Арсенал из Тивта (8. фебруар у 12:00).