Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Успјела „генералка“: Леотар – Неретва 3:0

Фудбалери Леотара савладали су на "Полицама" Неретву из Метковића са 3:0 (1:0) у генералној проби пред почетак Прве лиге Републике Српске.

Плаво-бијели су били бољи противник током свих 90 минута против хрватског трећелигаша, а на моменте играли веома допадљиво и атрактивно, што је публика знала да награди аплаузима.

Леотар је бољу игру крунисао у посљедњем минуту првог полувремена, када је Никола Леко извео корнер, а Зоран Милић главом савладао голмана Неретве. И у наставку Леотар је био бољи, а резултат се није мијењао до 77. минута, када је Милић постигао свој други гол, а овај пут корнер је извео Михаило Цмиљановић. Коначан резултат поставио је млади Филип Колак у 85. минуту.

Леотар је играо у саставу: Перишић, Миловић, Цмиљановић, Ђајић, Бабић, Леко, Милић, Шушњар, Паранос, Бегић, Аћимовић. У другом полувремену су играли: Колак, Панџић, Ђудерија, Соса, Влаховић, Поповић, Глоговац, Капор.

У првом колу Прве лиге Републике Српске Леотар гостује БСК-у из Бањалуке.