Шампион Премијер лиге 2002/2003, Освајач Купа РС 2001/2002, 2003/2004, 2020/2021

ФУДБАЛСКИ КЛУБ "ЛЕОТАР" ТРЕБИЊЕ

Жељезничару три бода са Полица

Фудбалери Леотара доживјели су већ други домаћи пораз у сезони. Након Звијезде 09, сва три бода из Требиња однио је и бањалучки Жељезничар, који је побиједио резултатом 2:3 (1:1).

Леотар је добро отворио утакмицу, имао теренску иницијативу и неколико одличних прилика да стигне до гола, које као ни у претходним утакмицама није реализовао. Казна је стигла у 34. минуту, када је Адонис Билал искористио грешку голмана Милана Видаковића који му је предао лопту у ноге. Само два минута касније, након корнера који је извео Огњен Ђуричин изједначио је Алекса Батос.

Након шест минута игре у наставку Жељезничар је повео преко Сташе Баштића, који је ударцем са 16 метара погодио супротан угао гола Леотара. У 70. минуту Баштић је постигао још један погодак, након лоше рекације у одбрани домаћег тима. Коначан резултат поставио је Филип Колак у 76. минуту.

За Леотар су наступили: Видаковић, Батос (од 65. минута Радосављевић), Бабић, Ђуричин (од 77. минута Раденовић), Бегић, Максимовић (од 54. минута Ђуричковић), Колак, Леко, Ђајић, Рачић, Милић.

У сљедећем колу Леотар гостује Романији са Пала.